SUAVINEX | Krém na zaparený zadoček - 75 ml

Kód: 821
€6,30
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.4.2020

rém na zapareniny Suavinex ochraňuje, upokojuje a regeneruje.
Vďaka trojici prvkov chráni detskú citlivú pokožku pred vonkajšími vplyvmi a pomáha jej regeneráciu:
- oxid titaničitý napomáha vytvárať účinnú absorpčnú bariéru, ktorá kožu ochraňuje pred agresívnym pôsobenia moču, stolice alebo odreninami spôsobenými plienkou,
- bambucké maslo a sladký mandľový olej upokojujú nepríjemné pocity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jeho jedinečná kombinácia peptidov a aktívnych upokojujúcich zložiek poskytuje účinnú ochranu proti odreniu a pomáha pri regenerácii kože. Patrí medzi základnú starostlivosť o dieťa. Obsahuje prísady najvyššej kvality poskytujúci efektívnu ochranu proti podráždeniu, kým na pokožke vytvára ochrannú vrstvu, ktorá chráni a zanecháva pokožku hydratovanú.
Ochrana jemnej pokožky bábätiek je otázkou zdravia, keďže táto koža nie je ešte dostatočne zrelá, je veľmi zraniteľná a zatiaľ plne nevykonáva svoju ochrannú funkciu zabraňujúcu prieniku mikroorganizmov. Suavinex prispôsobil zloženie tejto rady detskej kozmetiky veľmi jemným a citlivým pokožkám. Táto škála produktov zostavených odborníkmi z lekárskych a farmaceutických kruhov a podrobeným prísnym kontrolám tolerancie zaručuje účinnú a bezpečnú starostlivosť o pokožku bábätka.

POUŽITIE: Dostatočne aplikujte na suchú a čistú pokožku pri každom novom prebalení bábätka. ODPORÚČANIE: V prípade, že vyrážka pretrváva alebo mokvá, poraďte sa prosím so svojím pediatrom.
BALENIE: 75 ml.

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: