NAIF Ochranný sprej na opaľovanie SPF 50 pre deti a bábätká bez parfumácie 100 ml

Kód: 3450
Neohodnotené
€26,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Starostlivosť na opaľovanie v spreji pre rýchlu a jednoduchú aplikáciu. Bez pridanej parfumácie. Aj pre extrémne citlivú pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Užite si pobyt na slniečku bez starostí. Naïf Sprej na opaľovanie má 100% prírodné minerálne zloženie a je bez pridanej parfumácie. Preto je vhodný aj pre extrémne citlivú pokožku detí a mamičiek. Základom zloženia je čistý oxid zinočnatý, ktorý neobsahuje nano častice (Zinc Oxide non nano). Sprej obsahuje prírodné UV filtre, ktoré fyzicky odrážajú slnečné lúče a zaisťujú vysokú mieru ochrany pred UVA i UVB žiarením. Emulzia po nanesení zostáva na pokožke, nevstrebáva sa do nej. Funguje ako zrkadlo, ktoré odráža slnečné lúče. Vďaka tomu ho môžu používať aj najmenšie deti vrátane novorodencov. Starostlivosť na opaľovanie Naïf bola vyvinutá pre potreby jemnej a citlivej pokožky detí a bábätiek.

V zložení ďalej nájdete prírodné oleje (slnečnicový, rastlinný, kokosový). Tieto oleje pokožku počas pobytu na slniečku hydratujú, vyživujú a chránia pred podráždením. Okrem toho uľahčujú nanášanie a na pokožke nezostáva po aplikácii biely film. Výhodou, ktorú určite ocenia všetci rodičia je, že pokožka je chránená ihneď po aplikácii (nie je nutné čakať, kým sprej začne plniť svoju funkciu, tak ako je to pri produktoch s chemickými filtrami). Sprej je navyše vodeodolný, takže deti sa môžu bezpečne hrať a cákať sa vo vode, a ich pokožka bude chránená.

Aj pri vývoji tohto produktu mysleli Jochem a Sjoerd, zakladatelia značky Naïf, nielen na naše deti, ale aj na našu planétu. V zložení nenájdete oxybenzón, oktinoxát, oktokrylén ani žiadne ďalšie zložky, ktoré by zaťažovali našu planétu alebo negatívne ovplyvňovali život v oceánoch. V zložení ďalej nenájdete silikóny, minerálne oleje ani ďalšie nezmysly. Obal je tradične vyrobený z bioplastu, konkrétne z cukrovej trstiny. Zloženie je 100% vegánske.

Sprej je dermatologicky testovaný a obsahuje 0% pridaného parfumu.

Použitie: Nanášajte v dostatočnej vrstve na všetky časti tela, ktoré budú vystavované slniečku. Pre optimálne účinky aplikáciu opakujte každé 2 hodiny. Nezabúdajte, že aj keď je dieťa v tieni, mali by ste použiť ochrannú starostlivosť na opaľovanie. Bábätká do 1 roku veku by nemali byť vystavované slniečku vôbec.

Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou. Buďte naivný! #benaif