NAIF Ochranná tyčinka na opaľovanie SPF 50 pre deti a bábätká bez parfumácie 26 g

Kód: 3563
Neohodnotené
€16,80 –16 %
naif tyčinka
€16,80 –16 % €14
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Potrebujete chrániť pokožku pred slniečkom pri plávaní v bazéne alebo pri zábave na detskom ihrisku? Pre Naïf žiadny problém. Ochranná tyčinka na opaľovanie SPF 50 sa zmestí do každého vrecka, a tak ju budete mať stále po ruke. Bude vašim spoľahlivým spoločníkom nech už idete kamkoľvek. Aplikácia je taká jednoduchá, že ju zvládnu aj samotné deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinná starostlivosť na opaľovanie v tyčinke pre rýchlu a jednoduchú aplikáciu. Bez pridanej parfumácie. Aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku.
 

Potrebujete chrániť pokožku pred slniečkom pri plávaní v bazéne alebo pri zábave na detskom ihrisku? Pre Naïf žiadny problém. Ochranná tyčinka na opaľovanie SPF 50 sa zmestí do každého vrecka, a tak ju budete mať stále po ruke. Bude vašim spoľahlivým spoločníkom nech už idete kamkoľvek. Aplikácia je taká jednoduchá, že ju zvládnu aj samotné deti.

Tyčinka má 100% prírodné minerálne zloženie a je bez pridanej parfumácie. Preto je vhodná aj pre extrémne citlivú pokožku detí a bábätiek. Základom zloženia je čistý oxid zinočnatý, ktorý neobsahuje nano častice (Zinc Oxide non nano). Obsahuje prírodné UV filtre, ktoré fyzicky odrážajú slnečné lúče a zaisťujú vysokú mieru ochrany pred UVA aj UVB žiarením. Po nanesení zostáva na pokožke, nevstrebáva sa do nej. Funguje ako zrkadlo, ktoré odráža slnečné lúče. Vďaka tomu ju môžu používať aj najmenšie deti vrátane novorodencov.

Starostlivosť na opaľovanie Naïf bola vyvinutá pre potreby jemnej a citlivej pokožky detí a bábätiek. V zložení ďalej nájdete prírodné oleje (slnečnicový a repkový), ktoré pokožku počas pobytu na slniečku hydratujú, vyživujú a chránia pred podráždením. Okrem toho uľahčujú nanášanie a na pokožke nezostáva po aplikácii biely film. Výhodou, ktorú určite ocenia všetci rodičia je, že pokožka je chránená ihneď po aplikácii (nie je nutné čakať, kým produkt začne plniť svoju funkciu, tak ako je to pri produktoch s chemickými filtrami). Tyčinka je navyše vodeodolná, takže deti sa môžu bezpečne hrať a cákať sa vo vode, a ich pokožka bude chránená.

Aj pri vývoji tohto produktu mysleli Jochem a Sjoerd, zakladatelia značky Naïf, nielen na naše deti, ale aj na našu planétu. V zložení nenájdete oxybenzón, oktinoxát, oktokrylén ani žiadne ďalšie zložky, ktoré by zaťažovali našu planétu alebo negatívne ovplyvňovali život v oceánoch. V zložení ďalej nenájdete silikóny, minerálne oleje ani ďalšie nezmysly. Obal je tradične vyrobený z bioplastu, konkrétne z cukrovej trstiny. Zloženie je 100% vegánske.

Tyčinka je dermatologicky testovaná a obsahuje 0 % pridaného parfumu.

Prečo si vybrať starostlivosť na opaľovanie od Naïf: 
- obsahuje prírodné UV filtry 
- chráni pred UVA aj UVB žiarením
- je vodeodolná
- ľahko sa rozotiera
- nezanecháva biely film
- vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pokožku 
- veganská
- ocean friendly

Použitie: Nanášajte v dostatočnej vrstve na všetky časti tela, ktoré budú vystavované slniečku. Pre optimálne účinky aplikáciu opakujte každé 2 hodiny. Nezabúdajte, že aj keď je dieťa v tieni, mali by ste použiť ochrannú starostlivosť na opaľovanie. Bábätká do 1 roku veku by nemali byť vystavované slniečku vôbec.

Pri používaní ochranných prostriedkov s minerálnymi UV filtrami nikdy nezabúdajte na dostatočnú hydratáciu pokožky. Večer pokožku umyte a dôkladne natrite mliekom, krémom alebo balzámom. Ak pokožka potrebuje po pobyte na slnku ešte viac hydratácie, natierajte ju aj ráno pred ďalšou aplikáciou ochrannej starostlivosti na opaľovanie so 100% minerálnym zložením.

Detská dermatologička MUDr. Zuzana Kotlasová radí: "Ochranná tyčinka na opalovanie obsahuje ako jediný UV filter minerálný (anorganický) oxid zinočnatý. Zinok sám o sebe dokáže kožu vysušiť. Po dennej aplikácii takýchto 100% minerálnych filtrov v podobných základoch, je dobré kožu po umytí vždy večer hydratovať a natrieť mliekom, krémom alebo balzámom podľa typu pleti, okolitej teploty a vlastnej skúsenosti."

Krásne leto plné slniečka praje Naif.

Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou. Buďte naivný! #benaif