Filibabba Baby koleso do vody Alfie - Cool Summer

Kód: 3365
Neohodnotené
€23,99
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.6.2023

S novou potlačou COOL SUMMER vytvoríte príjemnú letnú atmosféru – dokonca aj v sivý daždivý deň. Stačí sa pozrieť na krásne, ručne kreslené detaily: vanilka, jahoda, čokoláda alebo nebodaj limonádová zmrzlina? Ktorú zmrzlinu máte najradšej?

Detailné informácie

Podrobný popis

S kolesom určeným pre najmenšie detičky bude výlet na pláž alebo kúpalisko ešte príjemnejší. Je to dokonalý spoločník pri kúpaní, len jemne sa opiera o pokožku vášho dieťaťa a je nafúknutý bezpečnostným ventilom, ktorý sa zasúva do kruhu a neprekáža pri vodnej zábave. Má praktické sedadlo a chrbtovú opierku, ktoré vášmu dieťatku poskytujú bezpečnú oporu a pohodlie.

Ako všetky položky v našej kolekcii SWIM, aj naše kúpacie kruhy sú vyrobené z mimoriadne kvalitného PVC s hrúbkou 0,25 mm.

Odporúčaný vek: 1-3 rokov
Odporúčaná hmotnosť: max. 7 -18 kg
Rozmer: 30x60x60cm

Krúžok na plávanie nie je prostriedok na záchranu života a nechráni pred utopením. Preto by sa krúžok na plávanie mal používať len pod stálym a kompetentným dohľadom dospelej osoby. Nikdy nenechávajte deti bez dozoru vo vode alebo v jej blízkosti.

Nikdy nedovoľte potápanie sa do tohto produktu alebo z neho. Nikdy nenechávajte tento výrobok vo vode alebo v jej blízkosti, keď sa nepoužíva. Počas používania sa držte ďalej od okraja bazéna alebo akejkoľvek prekážky. Nepoužívajte tento výrobok, keď je veterno alebo vo vode so silným prúdom.

Naše plávacie kruhy sú starostlivo testované a schválené podľa európskej normy EN-71 a nesú označenie CE.