Kendamil organická BIO Bezlepková ovocná kaša 150g

Kód: 752
€4,35
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kendamil bio / organická bezlepková ovocná kaša pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa, (150g instantná kaša v prášku)

Detská bio / organická cereálne kaša Kendamil je ideálny pre deti, ktoré prechádzajú z materského mlieka na bežnú pevnú stravu.
Je nutrične vyvážená a obohatená o vitamíny a minerály dôležité pre prirodzený vývoj dieťaťa od šiestich mesiacov vyššie.
Obsahuje iba vybrané kvalitné obilniny a ovocie. Chutnú detskú raňajkách vytvoríte tak, že do sypkej kaše vmiešate teplé mlieko Kendamil (pozri návod na prípravu). Takto vzniknutá kaša dieťa nasýti a dodá mu potrebné živiny.
Podľa toho, akú konzistenciu má vaše dieťa radšej, môžete pripraviť redšie alebo hustejšie kašu.

Prečo si vybrať detskú bio / organickú bezlepkovú kašu Kendamil?
* Neobsahuje umelé farbivá, ani konzervačné látky ako všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona
* Je vhodná aj pre vegetariánov
* Obsahuje iba prirodzené cukry z ovocia, ktoré je súčasťou kaša
* Obsahuje ovocie vhodné pre deti * Je bez lepku

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na prípravu
1. krok: Do 6 polievkových lyžíc teplého dojčenského mlieka (ktoré pre dieťa bežne užívate) pridajte 2 lyžice práškovej kaše (1 lyžica je cca 6 g). 2. krok: Zmes premiešajte a nechajte vychladnúť. Pred podávaním skontrolujte teplotu. (Prechod z materského mlieka na bežnú pevnú stravu by mal byť prirodzený a prispôsobený vývoju a potrebám dieťaťa. Tento návod preto berte len ako odporúčanie.)

Produkt tvorí bio / organické prírodné múky (ryžové, kukuričné, pšenové), bio / organické mango a bio / organický banán. Je obohatený o vitamín B1 (tiamín).

* Jedna porcia je 12 g + 90 ml bežného detského mlieka. Obsah soli je daný ob- sahom sodíka v surovinách. Nutričné ​​hodnoty vychádzajú z hodnôt materského mlieka.

Zloženie: Múka (ryžová 34%, kukuričná 25,5%, pšenová 25,5%, plátky banánov 11%, plátky manga 4%, tiamín (vitamín B1). Obsahuje 72,5 g BIO banánov a 35 g BIO manga (Alergény sú označené veľkým písmom. Môže obsahovať mlieko. tiamínu nie je organického / BIO pôvodu.)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: