Kendamil mliečna kaša sa lesným ovocím 150 g

Kód: 2724
Neohodnotené
€4,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Obilno-mliečna kaša s čučoriedkami ,čiernymi ríbezľami, banánom a prídavkom mlieka pre deti od  ukončeného 7. mesiaca (150 g instantní kaše v prášku).

Ovsenná kaša s kúsôčkami sušených lesných čučoriedok a vločkami banánu a ríbezlí . Žiadny iný cukor v nej nehľadajte  pretože dobre vieme,  že by si deti na sladkú chuť zvykať nemali. Už od 7. mesiaca si však môžu pochutnávať na tejto dobrotke.  Kaša už obsahuje mlieko, takže ju stačí len zmiešať s prevarenou vodou a dieťatko môže papkať. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO SI VYBRAŤ KENDAMIL KAŠU? 

 • Veľmi jemná textúra
 • Bez lepku
 • Bez konzervantov a farbív
 • ✓ Bez rybieho  a palmového oleja
  ✓ Bez pridanej soli a cukru**
  ✓ Obohatená o vitamíny a minerály***
  ✓ Obsahuje vitamín D****
  ✓ Obsahuje vápník*****
  ✓ Obsahuje vitamín B1 (thiamin)******

 

ZLOŽENIE : OVSENNÁ a PŠENIČNÁ múka (32 %), sušené odstredené MLIEKO (22 %), sušená syrovátka (z MLIEKA), ovocné vločky (banán, čučoriedka, čierne ríbezle, citrón), OVESNÉ vločky (8 %), maltodextrin, slnečnicový olej, extrakt z JAČMENNÉHO sladu, minerály (uhličitan vápenatý, síran zinočnatý, pyrofosforečnan železitý), vitaminy (A, D3, E, C, B1, B2, B3, B6, B7), kyselina listová a kyselina pantothenová), prírodné aroma. Alergény sú označené VELKÝMI PÍSMENKAMI.Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny .  Obsahuje LEPOK. Vyrobené z 6 g čučoriedok, 4 g čiernych ríbezlí a 52 g banánu. Balení obsahuje cca 7 porcií.