SALVEST Põnn Jahodové chrumky od 7. mesiaca BIO

Kód: 2074
Neohodnotené
€1,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Vďaka obľúbeným príchutiam chrumky deťom nielen chutia, ale ponúkajú aj niečo naviac. Ich špeciálny tvar skvele padne do rúk malých stravníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hravo a s chuťou sa tak rozvíja používanie prstov na rukách a zlepšuje sa zručnosť a samostatnosť pri jedle. Pochutnať si na nich môžu už od ukončeného 7. mesiaca, kedy tiež ocenia vitamín B1, ktorý prispieva k normálnej činnosti ich nervovej sústavy. A tiež to, že sú zo 100% BIO surovín. Červenú farbu im dodávajú sušené jahôdky a jabĺčka.

Zloženie produktu

* Kukuričná krupica (77,5%), * slnečnicový olej, * sušené jablká (6,5%) (obsahuje * ryžovú múku), * sušené jahody (3,5%), tiamín hydrochlorid (vitamín B1).

* V BIO kvalite. Bez lepku.

Odporúčané použitie

Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru a poležiačky. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Balenie nie je určené na hranie. Dodržujte pokyny.

Výživové hodnoty na 100 g

Energia 1807 kJ / 429 kcal, tuk 11 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g, sacharidy 75 g, z toho cukry 4,1 g, vláknina 3,7 g, bielkoviny 6,5 g, soľ 0,01 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách), sodík 0,004 g, tiamín (vitamín B1) 0,50 mg. Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Skladovanie

Dkladujte na suchom mieste. Neskladujte v chladničke. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste.

Množstvo v balení

Balenie obsahuje 20 g.